Pre zaistenie optimálnych služieb používa táto webová stránka cookies. Použitím našej webovej stránky s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete v našom Vyhlásení o ochrane údajov.

Ok

Splachovacia nádržka

Nová splachovacia nádržka je základom nášho nového predstenového systému – nezáleží na tom, či plánujete kúpeľňu v suchej alebo mokrej stavbe. Je rovnaká vo všetkých WC prvkoch Prevista. Plniace a odtokové ventily, ako aj ovládacia mechanika sú jednotné v každom použití. Splachovacia nádržka je k dispozícii
v dvoch variantoch 3H a 3L.

 • Vodovodná prípojka

  Flexibilná vodovodná prípojka sa dá zrealizovať s novo vyvinutým adaptérom
  s vnútorným utesnením a umožňuje pripojenie na ľubovoľné potrubné systémy v priebehu pár sekúnd.

 • Vyfukovanie

  Nová splachovacia nádržka sa vyfukuje
  z extrudovanej plastovej hadice do požadovaného tvaru. Výsledkom je maximálna tesnosť a spoľahlivá dlhodobá kvalita.

 • Plniaci ventil

  Plniaci ventil sa dá namontovať a vymontovať bez potreby náradia a zabezpečuje rýchle opätovné naplnenie pre dodatočné splachovanie.

 • Škrtiaci ventil splachovacieho prúdu

  Dovoľuje pri všetkých keramikách nastavenie optimálneho splachovacieho toku nastavením prietokového prstenca. Päť stupňov umožňuje prispôsobenie každej keramických misách.

Dozvedieť sa viac

Individuálny dizajn

Dizajnové možnosti sú však mnohostranné vďaka kompatibilite splachovacej nádržky so všetkými ovládacími doskami Visign. Pre všetky montážne situácie je tak možné doporučiť riešenie na mieru pre individuálny dizajn.

Made in Germany

Splachovacia nádržka sa vyrába v Nemecku. Je zabezpečená nielen udržateľnosť výroby, ale aj jej dlhá životnosť. Navyše sa každá splachovacia nádržka pred expedíciou kontroluje z hľadiska tesnosti a funkcie – pre maximálnu bezpečnosť
a kvalitu.

Intuitívna montáž

Všetky pohyblivé a ručne montovateľné konštrukčné diely sú sfarbené na žlto. Výhody novej koncepcie obsluhy su najviac viditeľné pri novom odtokovom ventile. Pozrite si k tomu aj obrázkovú galériu.

Bezkonkurenčne flexibilné splachovacie množstvá

Splachovacia nádržka ponúka pri veľkom splachovacom množstve rozsah objemu od 3,5 do 7,5 litra a pri malom splachovacom množstve rozsah od 2 do 4 litrov. Pomocou pár hmatov si môžete individuálně nastaviť splachovací objem po 0,5 litra.

Použitia

Náš výber sme výrazne zjednodušili. K dispozícii sú tri predstenové systémy. Pri suchej výstavbe sú to Prevista Dry pre inštaláciu na stenu a do opornej konštrukcie, ako aj Prevista Dry Plus pre montáž do koľajnice. Pre proces mokrej výstavby máme Prevista Pure. Všetky systémy disponujú rovnakou splachovacou nádržkou. Takto môžete predstenový systém zostaviť a namontovať za minimálny čas.

Suchá stavba

Náš nový predstenový systém Prevista Dry pre inštaláciu na stenu a do opornej konštrukcie uľahčuje inštaláciu v suchom procese stavby. Vďaka robustnému spracovaniu a mnohým novým funkciám je maximálne spoľahlivá.

Prevista Dry

Náš nový predstenový systém vďaka jednoduchej koncepcii montáže šetrí veľa času a peňazí. Súčasne sa dá flexibilne prispôsobiť potrebám vašich zákazníkov.

Rýchla a jednoduchá montáž

Po prípravách inštalácie, ako napr. vŕtaní otvorov, sa Prevista Dry dá nainštalovať iba pomocou troch nástrojov: skladací meter, vodováha a montážny kľúč č. 13. Tak ako pri splachovacej nádržke sú všetky prvky, ktoré sa dajú namontovať bez potreby náradia, žltej farby. A Prevista Dry sa na stenu montuje akoby sama od seba: riešenia ako stenový držiak vďaka svojej flexibilite dodatočne šetria čas.

Inteligentný rýchloupínač

Výškové prestavenie vodovodných prípojok a odtokov pre umývadlo a pisoár bolo doteraz časovo veľmi náročné. Nové revolučné rýchloupínače zásadne menia tento pracovný krok a poskytujú rovnakú stabilitu ako skrutkované spoje.

Funkcie pre väčší komfort zákazníka

Dôležitou témou budúcnosti je kúpeľňa vyhovujúca všetkým generáciám. Viega Prevista je na toto perfektne pripravená vďaka možnosti upravovať výšku jednotlivých prvkov. Navyše ponúka možnosť montáže WC so sprškou od všetkých bežných výrobcov.

Individuálna inštalácia do koľajníc

Predstenový systém Prevista Dry sa dá doplniť o koľajnice a spojky. A výsledok: Prevista Dry Plus – systém, ktorý stanovuje štandardy, čo sa týka individuálnosti a montážneho komfortu.

Prevista Dry Plus

S Viega Prevista Dry Plus sa dajú zrealizovať aj neobvyklé prania. Koľajnicový systém pri tom umožňuje nielen veľký priestor pre individuálne stvárnenie, ale sa dá aj rýchlo nainštalovať.

Rýchla montáž do koľajnice

Inštalácia do koľajnice je rovnako jednoduchá ako na stenu: jednoducho novo vyvinutú nožnú pätku nasaďte do koľajnice
a zaistite. Hotovo. Po vyrovnaní a pripevnení pomocou oboch spojovacích kusov na hornej koľajnici stačí už iba vytvoriť vodovodné prípojky. Podrobné informácie k inštalácii systému
Prevista Dry Plus nájdete v montážnom filme.

Individuálne dizajnové možnosti

Koľajnicový systém je ľahko obložiteľný bežnými sadrokartónovými doskami. Pri plánovaní kúpeľne si tak môžete zostaviť miestnosť len na základe vašej fantázie.

Mokrá stavba

Moderná predstenová technológia sa snúbi s osvedčenými postupmi: s Prevista Pure a novou splachovacou nádržkou sa v procese mokrej výstavby dajú realizovať individuálne, vysokokvalitné inštalácie s dlhou životnosťou.

Prevista Pure

„Pure“ na medzinárodnom trhu znamená „mokrý proces výstavby“. Naše predstenové bloky Prevista Pure sú tejto metóde prispôsobené. V jednotlivej montáži bodujú vysokou flexibilitou. K dispozícii sú bloky pre WC, pisoár, umývadlo a bidet – zakaždým v dvoch variantoch
s konštrukčnou výškou 820 mm a 1070 mm.

Kompletne predmontované

Kvôli uľahčeniu vašej práce je vnútrajšok splachovacích nádržiek Prevista už kompletne predmontovaný a umožňuje ovládanie spredu. Variant s výškou 820 mm sa bez problémov dá ovládať aj zhora. Variabilitu pri montáži dodatočne zvyšuje flexibilné nastavenie hĺbky.

Vrátane ochrany pred hlukom

Hluku pri ovládaní splachovania toalety by sa malo v maximálnej možnej miere predchádzať. Prevista Pure to zabezpečuje pomocou svojho zvukovo izolovaného telesa.