Pre zaistenie optimálnych služieb používa táto webová stránka cookies. Použitím našej webovej stránky s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete v našom Vyhlásení o ochrane údajov.

Ok
Na úvodnú stránku

Visign for More 205

8625.1

Do katalógu

Zmeniť model

  • Jednoduchá montáž

    Dá sa namontovať bez potreby náradia. Rovnako je možná montáž zarovno
    s obkladom, ako aj rám so zásobníkom tabliet Viega.

  • Funkcia Viega Hygiene+

    Táto sa dá na želanie naprogramovať pri väčšine ovládacích dosiek Visign for More. Týmto sa pravidelne automaticky spúšťa splachovanie WC a zabezpečuje, aby
    z vedenia vždy vytekala čistá voda.

Dozvedieť sa viac

Najvyššie nároky na estetiku a komfort obsluhy

V dreve alebo skle, medenej zlatej alebo antracitovej: ovládacie dosky
Visign for More
sú k dispozícii v mnohých vysokokvalitných materiáloch a farbách. Súčasne bodujú modernou technikou: takto dve ovládacie dosky radu Visign for More disponujú voliteľne alebo sériovo osvetleným rámom pre zabudovanie, ktorý reaguje na priblíženie – na účely orientácie v tme. Navyše sa pri väčšine ovládacích dosiek Visign for More dá naprogramovať funkcia Viega Hygiene+. Vďaka tejto funkci sa pravidelne automaticky spúšťa splachovanie WC a tak sa zabezpečuje bezvadná kvalita pitnej vody v potrubnom systéme.

Ovládacie dosky radu Visign for More sa dajú namontovať bez potreby náradia. Rovnako je možná montáž zarovno s obkladom, ako aj inštalácia rámu so zásobníkom tabliet Viega.

Ďalšia technická vymoženosť: senzitivna ovládacia doska Visign for More 205 ponúka komfort bezdotykového splachovania. Pre spustenie spláchnutia jednoducho podržte ruku v malej vzdialenosti pred želanou funkciou.

pre následujúce produkty a použitie

všetky podomietkové splachovacie nádržky Prevista

vlastnosti

bezdotykové spúšťanie splachovania spredu alebo zhora, technika splachovania
2 množstvami, s funkciou Viega Hygiene+

vybavenie

upevňovací rám, súprava ovládacích kolíkov, upevňovacie skrutky

materiál

sklo

krycia doska

sklo temne čierna