Pre zaistenie optimálnych služieb používa táto webová stránka cookies. Použitím našej webovej stránky s tým súhlasíte. Viac informácií nájdete v našom Vyhlásení o ochrane údajov.

Ok

Viega Prevista

Jednoduchá inštalácia, maximálný priestor pre individuálne stvárnenie: Pri vývoji nášho predstenového systému sme využili naše skúsenosti a vaše nápady.
A výsledok: Viega Prevista. Nová generácia predstenovej techniky. Šetrí pracovný čas a ponúka tak vám, ako aj vašim zákazníkom maximálny komfort.

Jedna splachovacia nádržka.
Tri použitia.

Útla a flexibilná: náš sortiment sme pre vás radikálne zjednodušili.
K dispozícii sú tri predstenové aplikácie pre suchú a mokrú stavbu. Srdcom systému je nová splachovacia nádržka Prevista. Jej montáž je možná bez potreby náradia a navyše je kompatibilná so všetkými ovládacími doskami Visign.

Podrobnosti o výrobku

Vysokokvalitné materiály. Pre každý štýl.

Od dyhovaného dreveného povrchu, cez kefovanú ušľachtilú oceľ až po sklo a vysokokvalitný plast – materiálová rozmanitosť nových ovládacích dosiek Visign je veľká. Ponúkajú vhodný dizajn pre každý štýl a navyše bodujú modernou technikou. Všetky dosky sú kompatibilné so splachovacími nádržkami Prevista a z veľkej časti sa dajú namontovať bez potreby náradia.

Podrobnosti o výrobku

Vyvinutá podľa vašich nápadov.

Prevista je lepšia predstenová technika, lebo sme ju vyvinuli spolu s vami. Spoločne sme skúšali, revidovali a optimalizovali. Výsledok a rýchla inštalácia vás presvedčia.

Preskúšaná
a s dobrým hodnotením.

Systém Prevista od prototypu až po hotový výrobok sprevádzali, testovali a hodnotili viacerí experti. Pýtali sme sa ich. Sami si pozrite, čo hovoria o našej novej predstenovej technike.

Recenzie používateľov

Jednoduchšia. Kompatibilnejšia. Lepšia.

Sami sa presvedčte a ešte dnes sa spojte s nami. Radi s vami dohodneme individuálny termín, aby sme vám predstavili novú predstenovú techniku Prevista priamo na mieste.

  • Spoľahlivá kvalita Viega
  • Jeden systém pre všetko
  • Rýchla a jednoduchá montáž
  • Maximálna hospodárnosť
  • Presvedčivý servis
  • Plná kompatibilita
  • Individuálny dizajn
  • Vysoké štandardy kvality